Uroczyste pożegnanie przedszkola w grupie starszaków

22 czerwca dokładnie o godzinie 10:30 w naszym przedszkolu rozpoczęła się uroczysta akademia z okazji Pożegnania Starszaków, a rozpoczęły ją dzieci – absolwenci naszej placówki tradycyjnym polonezem. Po pięknie zatańczonym polonezie, starszaki dziękowały serdecznie nauczycielom i całemu personelowi za wszystkie miłe chwile spędzone i przeżyte w przedszkolu przez minione miesiące i lata. Były piękne wiersze, piosenki, rytmiczne tango oraz wesoły menuet. Dzieci dostarczyły wielu wzruszeń swoim młodszym kolegom i koleżankom oraz paniom.

Życzymy naszym absolwentom wszystkiego dobrego, aby nową drogą szli odważnie, a lata spędzone w przedszkolu miło wspominali.

Książka - mój przyjaciel!

We wtorek (08.06.2021 r.) grupa IV wzięła udział w zajęciach plenerowych. Gościem tychże zajęć była Pani Teresa z Miejskiej Biblioteki Publicznej - Oddział dla Dzieci, która zaprezentowała dzieciom najbardziej lubiane serie książek. Starszaki z przyjemnością wysłuchały czytanych opowiadań. Brały udział w zabawach ruchowych, muzycznych, rozwiązywaniu zagadek.

Pani Teresa zachęcała dzieci do odwiedzania biblioteki - Oddział dla Dzieci przy ul. Jana Pawła II 5 i wypożyczania książek oraz poznawania nowych bohaterów i ich przygód.

Serdecznie dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!

Copyright Topnet Š 2018. All Rights Reserved.