WIELKANOCNY OBIAD
Dziś było świątecznie i bardzo smacznie!
Poznaliśmy wielkanocne potrawy i stworzyliśmy wyjątkową atmosferę przy udekorowanym wspólnym stole!!!
Witaj Wiosno!!!
Dzieci z radością powitały wiosnę w naszym przedszkolnym ogrodzie!
Wspólnie wysiewały pierwsze warzywa i kwiaty, ucząc się troski o naturę.
Nie zabrakło też kreatywności – kolorowe malowanie na folii zamieniło ogród w prawdziwą galerię sztuki!
Witaj wiosno!
