Przedszkole Publiczne nr 2

ul. Ofiar Katynia 9
49 - 300 Brzeg

tel. 77 404 59 85

Przedszkole Publiczne nr 2 w Brzegu

XXV KONKURS PRZYRODA I JA

11 października 2023 r. nasze przedszkole po raz XXV zorganizowało Międzyprzedszkolny Konkurs „Przyroda i ja” , który tym razem odbył się w siedzibie Nadleśnictwa Brzeg.  W wydarzeniu uczestniczył także Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, który zasiadł w jury konkursu i oceniał zadania wykonywane przez przedszkolaków wspólnie z nadleśniczym Witoldem Witosza i Edytą Czapka - specjalistką do spraw ochrony lasu .

Nasze przedszkole reprezentowali Kuba i Dawid z grupy IV. Rywalizowali z dziećmi ze wszystkich  brzeskich przedszkoli w konkurencjach związanych z tematyką przyrodniczą – zadania polegały m.in. na rozpoznawaniu rodzajów grzybów, dopasowaniu liści do drzew czy zadaniach plastyczno-technicznych. Na zakończenie chłopcy zostali uhonorowani nagrodami, które zostały ufundowane przez Nadleśnictwo Brzeg.

 

Copyright Topnet Š 2018. All Rights Reserved.