Projekt - Idź Ty lepiej Koziołeczku szukać swego Pacanowa

Nasze Przedszkole otrzymało certyfikat za udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "Idź Ty lepiej Koziołeczku szukać swego Pacanowa". Założeniami projektu było wprowadzenie dzieci w świat literatury dziecięcej, promowanie czytelnictwa, wychowanie do wartości , kształtowanie właściwych postaw społecznych i poczucia przynależności narodowej oraz wzbogacanie ogólnej wiedzy o świecie.

Serdeczna Karteczka

Nasze przedszkole otrzymało certyfikat za udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Serdeczna Karteczka” . Brały w nim udział dzieci z grupy III i IV , za co również każda z grup otrzymała dyplom. Głównym celem projektu było wykonanie w każdym miesiącu kolejnych kartek okolicznościowych m.in. dla pracowników medycznych, wolontariuszy, bibliotekarzy, kucharzy i restauratorów. Dzięki tym działaniom kształtowaliśmy w dzieciach postawy społeczne. Własnoręcznie wykonane kartki były przekazem życzliwości, empatii oraz szacunku dla osób pracujących na rzecz innych.

Zdrowo i sportowo 2020/21

Nasze przedszkole otrzymało po raz kolejny certyfikat za udział w akcji  „Zdrowo i sportowo 2020/21”, propagującej wśród dzieci zdrowe nawyki żywieniowe i systematyczną aktywność fizyczną. Honorowy Patronat przedsięwzięcia objęli m.in. Minister Edukacji i Nauki, Ministerstwo Sportu, Decathlon, Velvet, oraz wydawnictwo „Bliżej Przedszkola”.

Copyright Topnet Š 2018. All Rights Reserved.