A po obiedzie czas na bajkę

Poobiedni odpoczynek umili Wam głos Joanny Jabłczyńskiej , która prezentuje bajkę Łąkowa orkiestra  .

Łąkowa orkiestra to bajka o motylach, świerszczach i wielu innych owadach zamieszkujących słowackie łąki. Łąkowa orkiestra to bajka uświadamiająca dzieciom, jak trudno znaleźć owadom bezpieczny i spokojny dom. Tola, Pola i Urwis zostaną wezwani przez Eko-patrol na pomoc Rusałce – pięknemu motylkowi, który nie może odnaleźć przyjaciół z orkiestry. Czy Eko-patrolowi uda się odnaleźć konika polnego, chrząszcza, pszczoły i inne motyle? Jakie niebezpieczeństwa czyhają na Rusałkę w pobliżu pola uprawnego? Czego zwierzaki dowiedzą się o życiu owadów?

Słuchając ciepłego głosu Joanny Jabłczyńskiej poznacie odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania. Mamy nadzieję, że Pani Joanna Jabłczyńska zaczaruje Wasze dzieci i zachęci je do pomocy motylom, chrząszczom, trzmielom, bąkom i wielu innym małym stworzeniom!