Pożegnanie Przedszkola

20 czerwca 2023 r. Gr. IV uroczyście pożegnała swoich młodszych kolegów oraz wszystkich pracowników przedszkola. Starszaki zaprezentowały tańce i piosenki oraz humorystyczne przedstawienie pt. ,,Od bobasa do pierwszaka". Dzieci z pozostałych grup także pożegnały najstarszą grupę swoimi występami. Po przedszkolnej uroczystości na 6-latków czekał poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Dzień później starszaki prezentowały swoje umiejętności taneczne, wokalne i aktorskie przed Rodzicami. Na koniec przedstawienia nastąpiło wzruszające pożegnanie nauczycielek z dziećmi i ich Rodzicami. Były podziękowania za współpracę oraz rozdanie pamiątkowych dyplomów ukończenia przedszkola i prezentów od Rady Rodziców. Niech motto widniejące na dekoracji ,,Przedszkole dało nam skrzydła, teraz pora je rozwinąć" zapadnie głęboko w pamięć naszym absolwentom. Cała społeczność Przedszkola Publicznego nr 2 z całego serca życzy starszakom rozwinięcia skrzydeł w wielu dziedzinach .....

Copyright Topnet Š 2018. All Rights Reserved.