Wystawa sprzętu komputerowego

W piątek  (15.11) grupa IV  została zaproszona do Zespołu Szkół Medycznych, gdzie przez Retro Sferę zorganizowana była wystawa sprzętu komputerowego starszego typu. Dzieci miały  okazję przetestować i osobiście pograć w gry w które kiedyś grali ich rodzice. Przedszkolaki oprowadzono również po pracowniach w Zespole Szkół Medycznych. Dzieci mogłaby zobaczyć m.in. pracownię: chemiczną, fizjoterapeutyczną, masażu, kosmetyczną, stomatologiczną, badania słuchu, plastyczną, zabiegów higienicznych.

Zajęcia na krytej pływalni w Brzegu

W środę 13.11. dzieci z grupy IV brały udział w zajęciach na krytej
pływalni w Brzegu. Przedszkolaki uczyły się podstaw pływania pod czujnym
okiem pani Instruktor. Dzieci mogły również oswoić się z wodą pod opieką
ratowników i nauczycieli. Przedszkolaki bezpiecznie i przyjemnie
spędziły czas w wodzie.

Konkurs Ekologiczny „Przyroda i ja”

W dniu 25 października 2019r. w naszym przedszkolu odbył się XXI Międzyprzedszkolny Konkurs Ekologiczny „Przyroda i ja” pod hasłem „Cztery pory roku w przyrodzie”. W rywalizacji wzięli udział przedstawiciele wszystkich brzeskich przedszkoli . Naszą placówkę reprezentowały Zuzia i Hania, które mogły wykazać się wiadomościami z zakresu edukacji przyrodniczej.