POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS...

"Są chwile w życiu, które w pamięci zostają,
I choć czas mija, one nadal trwają.
Są też osoby, które raz poznane,
Bywają w życiu niezapomniane."

Dnia 21 czerwca w ogrodzie przedszkolnym odbyło się Uroczyste Zakończenie Przedszkola dzieci z Grupy 4. Wiele miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Program artystyczny rozpoczął się od piosenki „Od rana mam dobry humor”. Śpiew wesołych piosenek, recytowanie wierszy oraz pokaz układów tanecznych były prezentacją zdobytych umiejętności. Momentem kończącym część artystyczną, był  żywiołowy taniec z „Zespołem muzycznym” do piosenki „You Never Can Tell” w wykonaniu Bruce Springsteen`a. Przybyli goście nagrodzili dzieci gromkimi brawami, a na ich twarzach pojawiały się łzy wzruszenia. Po części artystycznej nadszedł czas na dyplomy i podziękowania. Każdy absolwent otrzymał dyplom ukończenia przedszkola oraz nagrodę ufundowaną przez Radę Rodziców.
Pożegnania zawsze są trudne, lecz są znakiem, że zaczyna się coś nowego. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie sześciolatki wielu sukcesów i spełnienia marzeń.

SPOTKANIE Z POLICJANTAMI "Bezpieczne wakacje"

Wakacyjny czas już niebawem, dlatego w naszym ogrodzie spotkaliśmy się z Policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu, którzy przypomnieli nam zasady bezpiecznego odpoczynku. Spotkanie zakończyło się przy policyjnym radiowozie, do którego wszyscy mogliśmy wejść.

Spotkanie autorskie

Spotkanie czytelnicze z autorką bajek dla dzieci Panią Beatą Gruszecką- Małek.

Copyright Topnet Š 2018. All Rights Reserved.