Przedszkole Publiczne nr 2

ul. Ofiar Katynia 9
49 - 300 Brzeg

tel. 77 404 59 85

Przedszkole Publiczne nr 2 w Brzegu

Pożegnanie starszaków

 

Wtorek (4.06) i w środa (5.06)- to były wyjątkowe, uroczyste, radosne, dni wspomnień i wzruszeń, bowiem w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość -  „Pożegnanie starszaków” Cztery lata spędzone w przedszkolnych murach szybko minęły. 
Był to czas niezwykły, zarówno dla dzieci, rodziców, jak dla personelu. Skończył się 4-letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań. Dzieci, które przyszły do przedszkola jako maluszki, są teraz pełnymi pomysłów, odważnymi starszakami, gotowymi do kontynuowania edukacji. Przedszkolaki pod kierunkiem nauczycielek przygotowały występy artystyczne. Był Polonez, wiersze i piosenki. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały tabla i książki. Były także życzenia i podziękowania ze strony p. Dyrektor, pani Wychowawczyni oraz Rodziców, nie zabrakło również łez wzruszenia. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.  

Turniej piłkarski

W sobotę 18 maja na boisku sportowym Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Brzegu odbył się turniej piłkarski organizowany przez UKS- Szkolną Akademię Piłkarską z Brzegu. Przedszkola miały szansę zagrać w meczach piłki nożnej między sobą. Wszystkie drużyny dzielnie walczyły i grały z wielkim zaangażowaniem, bawiąc się przy tym bardzo dobrze. Na koniec każdy z uczestników dostał zasłużoną nagrodę, dyplom wraz z medalem oraz wspólny puchar dla wszystkich przedszkolaków. Po uroczystym rozdaniu nagród i zrobieniu grupowego zdjęcia, każdy z zadowoleniem i dumą udał się do domu.

 

Gry i zabawy sportowe

W piątek (10.05.2019r) grupa IV wybrała się na brzeski stadion, gdzie czekały na nich atrakcje przygotowane przez "Raven Soccer School". Sześciolatki miały możliwość zagrania w meczach piłki nożnej pod okiem profesjonalnych trenerów. Wszyscy aktywnie spędzili czas i wrócili zadowoleni do przedszkola.

Copyright Topnet © 2018. All Rights Reserved.