Przedszkole Publiczne nr 2

ul. Ofiar Katynia 9
49 - 300 Brzeg

tel. 77 404 59 85

Przedszkole Publiczne nr 2 w Brzegu

Na straży przyrody

Dzieci z Gr.III. brały udział w  akcji  edukacyjnej " Na straży przyrody ", której organizatorem była Fundacja  Ekologiczna Arka,

oraz Agencja WTEM. Celem  akcji było propagowanie wśród dzieci w wieku przedszkolnym ogólnej  wiedzy na temat ekologii, oraz kształtowanie postaw pro-ekologicznych w codziennym życiu.  Za udział i realizację przewidzianych treści, dzieci otrzymały Certyfikat " Strażnika  Przyrody "

 

Jasełka w grupie III

Okres świąt Bożego Narodzenia, to czas pełen radości i piękna. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych Świąt, grupa III zaprosiła rodziców na Jasełka. Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami, pastorałkami, i tańcem. Spotkanie zakończyło się wspólnym kolędowaniem. Kolejny raz okazało się, że takie spotkania, emocje i przeżycia zbliżają ludzi, a dzieciom pokazują jak ważna jest tradycja i jak bardzo rodzinne jest to Święto.

 

 

Mikołajki w grupie III

Wizyta Świętego Mikołaja , to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. W tym roku Święty Mikołaj odwiedził nasze Przedszkole już 4 grudnia. Dzieci od samego rana wyczekiwały wyjątkowego gościa. Wszystkie bardzo przezywały to spotkanie.

 

 

 

 

Copyright Topnet © 2018. All Rights Reserved.