Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: "Pluszowy miś", „Jadą, jadą misie”. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek oraz misiowe tańce. W przerwie zabaw dzieci poznały smak, a także wartości odżywcze miodu. Dodatkowo na dzieci czekała misiowa foto-budka. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Andrzejki w grupie 2

Andrzejki to czary i magia, wróżby i oczywiście dobra zabawa.26 listopada w naszym przedszkolu odbyła się świetna zabawa Andrzejkowa przy blasku kolorowej lampy, która tworzyła magiczny klimat .Dzieci wraz z nauczycielem bawiły się przy muzyce, oraz brały udział w różnych wróżbach.