Przedszkole Publiczne nr 2

ul. Ofiar Katynia 9
49 - 300 Brzeg

tel. 77 404 59 85

Przedszkole Publiczne nr 2 w Brzegu

Pasowanie na Przedszkolaka

W dniach 19 i 20 listopada odbyła się w naszym przedszkolu niezwykle ważna uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, wierszyki i taniec. Dla większości był to pierwszy bardzo ważny występ przed publicznością. Po części artystycznej maluchy ślubowały bycie dzielnymi przedszkolakami. Po złożonym ślubowaniu Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania przedszkolaków zaczarowanym ołówkiem, gratulując im i wręczając pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

 

 

 

 

Copyright Topnet © 2018. All Rights Reserved.