Uroczyste spotkanie wigilijne

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej przedszkolnej rodzinie przeżywamy go bardzo uroczyście.

W dzień przedszkolnej Wigilii 17.12.2020 r. w całym przedszkolu od rana panowała radosna, ożywiona atmosfera.

Dzieci bardzo chętnie pomagały w przygotowaniach. Wspólnie nakrywały do stołu, ustawiały krzesła, rozkładały serwetki.

W świąteczny nastrój wprowadziły nas Jasełka przygotowane przez dzieci z grupy IV oraz wspólny śpiew najpiękniejszych polskich kolęd.

Pani Dyrektor złożyła dzieciom, nauczycielom i wszystkim pracownikom przedszkola najlepsze bożonarodzeniowe życzenia.

Po występie dzieci w każdej grupie zasiadły do odświętnie nakrytego stołu, podzieliły się opłatkiem oraz złożyły sobie wzajemnie życzenia.

W tym dniu dzieci pod choinką znalazły prezenty, którymi będą mogły cieszyć się w domu.

Atmosfera była prawdziwie rodzinna, a odświętne stroje wszystkich podkreślały rangę tego dnia.