SPOTKANIE Z RATOWNIKAMI WORP

W piątek 23.09. nasze przedszkole odwiedzili specjalni Goście - ratownicy z brzeskiego WOPR. Podczas spotkania Pan Łukasz i Pan Rafał zademonstrowali sprzęt ratowniczy, który jest im potrzebny w pracy oraz omówili podstawowe metody udzielania pierwszej pomocy.

ŚWIĘTO PRZEDSZKOLAKA

„Kalendarz dziś datę ważną wskazuje, bo Pani Dyrektor na Przedszkolaków nas pasuje.

Choć pod ciężarem lizaka się uginamy, wszystkim wyzwaniom w przedszkolu na pewno sprostamy.”

W tym wyjątkowym dniu jakim jest DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA zostaliśmy przyjęci do Społeczności Przedszkolnej. Po uroczystości mogliśmy potańczyć w rytm muzyki – Zumba - prowadzonej przez Panią Jolę oraz zjeść pod chmurką pyszną kiełbaskę i zapiekane ziemniaczki. Ten dzień zostanie nam długo w pamięci :)

Copyright Topnet Š 2018. All Rights Reserved.