Konkurs „Przyroda i ja”

W poniedziałek 14 grudnia br. w naszym Przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie XXII edycji  Międzyprzedszkolnego Konkursu „Przyroda i ja”, który ze względu na obecnie panującą sytuację epidemiczną został w tym roku przekształcony na konkurs plastyczny pod hasłem „Przyroda w czterech porach roku”.

W tegorocznej edycji konkursu wzięły udział wszystkie brzeskie przedszkola, które nadesłały prace plastyczne wybranych dzieci lub grup. Prace wykonane były różnymi technikami. Dzieci które je wykonały, bardzo się starały, aby ich „dzieła” były ciekawe, pomysłowe, oryginalne.

Jury konkursowe w składzie Kierownik Biura Oświaty Elżbieta Ochmańska-Jurkowska, Kierownik Oddziału dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki -Teresa Uruska  , miało twardy orzech do zgryzienia, aby wyłonić zwycięzców, wobec czego podjęto decyzję o tym, że wszystkie prace plastyczne będą zwycięskimi !

Nagrody dla uczestników przekazane przez naszą placówkę ufundowane zostały przez PGL LP Nadleśnictwo Brzeg.