"Bromba w sieci"

Dnia 03.04.2019 r. dzieci z grupy III i IV zapoznały się z kolejną propozycją przedstawienia teatralnego pt. "Bromba w sieci" realizowanego w ramach projektu Telewizji Polskiej „Internetowy Teatr TVP”. Tym razem spektakl transmitowany był z Teatru Dzieci Zagłebia w Będzinie. Przedstawienie nadawane było w czasie rzeczywistym i odbierane  w tym samym czasie przez kilkutysięczną uczniowską społeczność w całej Polsce za pośrednictwem kodowanej transmisji internetowej.

Przedstawienie spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony dzieci, które z uwagą śledziły poczynania bohaterów spektaklu, którzy zostali uwikłani w poszukiwania złośliwego Wirusa, niszczącego komputery. Aby go pokonać odważnie przenieśli się do rzeczywistości wirtualnej....