Przedszkole Publiczne nr 2

ul. Ofiar Katynia 9
49 - 300 Brzeg

tel. 77 404 59 85

Przedszkole Publiczne nr 2 w Brzegu

Święto Niepodległości

W dniu 10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu  Święto Niepodległości.  Starszaki z grupy czwartej wystąpiły z programem artystycznym. Dzieci recytowały wiersze patriotyczne, zaprezentowały tańce i piosenki związane ze świętem naszej Ojczyzny. W dniu 10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Niepodległości. Starszaki z grupy czwartej wystąpiły z programem artystycznym. Dzieci recytowały wiersze patriotyczne, zaprezentowały tańce i piosenki związane ze świętem naszej Ojczyzny. Z tej okazji dzieci  miały przypięte kotyliony w barwach ojczystych i uroczyście świętowaliśmy ten wyjątkowy dla nas – PolakĂłw dzień.Wzięliśmy teĹź udział w akcji ,,Szkoła do hymnu“. KaĹźda grupa o symbolicznej godzinie  11.11 odśpiewała hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego” przyłączając się tym samym do ogĂłlnopolskiej akcji pod patronatem MEN.Uroczystość ta z pewnością zapadnie wszystkim głęboko w pamięci. Dzień, ktĂłry przeĹźyliśmy dumnie i z uśmiechem na twarzy, na pewno przyczyni się do kształtowania patriotycznych postaw naszych wychowankĂłw.

 

Copyright Topnet Š 2018. All Rights Reserved.