Święto Niepodległości

W dniu 10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu  Święto Niepodległości.  Starszaki z grupy czwartej wystąpiły z programem artystycznym. Dzieci recytowały wiersze patriotyczne, zaprezentowały tańce i piosenki związane ze świętem naszej Ojczyzny. W dniu 10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Niepodległości. Starszaki z grupy czwartej wystąpiły z programem artystycznym. Dzieci recytowały wiersze patriotyczne, zaprezentowały tańce i piosenki związane ze świętem naszej Ojczyzny. Z tej okazji dzieci  miały przypięte kotyliony w barwach ojczystych i uroczyście świętowaliśmy ten wyjątkowy dla nas – Polaków dzień.Wzięliśmy też udział w akcji ,,Szkoła do hymnu“. Każda grupa o symbolicznej godzinie  11.11 odśpiewała hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego” przyłączając się tym samym do ogólnopolskiej akcji pod patronatem MEN.Uroczystość ta z pewnością zapadnie wszystkim głęboko w pamięci. Dzień, który przeżyliśmy dumnie i z uśmiechem na twarzy, na pewno przyczyni się do kształtowania patriotycznych postaw naszych wychowanków.