PODZIEL SIĘ DOBROCIĄ

W dniu 15.12.2021 r. w naszym przedszkolu organizowana została zbiórka darów dla podopiecznych Domu Matki i Dziecka w Opolu. Zbieraliśmy artykuły żywnościowe, środki czystości oraz artykuły szkolne. Rodzice jak zwykle wykazali się wielkim zaangażowaniem, a zebrane dary zostały przekazane dla podopiecznych Domu w dniu 18 grudnia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i Dzieciom za pomoc w kolejnej akcji charytatywnej. Tego typu akcje integrują środowisko, uczą większej wrażliwości na potrzeby i problemy innych, a przede wszystkim tego, że wspólnie możemy zdziałać więcej!

Wielkie decyzje małych ludzi

07.12 w Przedszkolu Publicznym nr 2 w Brzegu odbyły się pierwsze wybory Burmistrza. Poprzedziła je kampania wyborcza, w której kandydaci prezentowali siebie, swoje pomysły i programy wyborcze. Dzieci z dwóch najstarszych grup zjawiły się w przygotowanym lokalu wyborczym i wzięły udział w prawdziwym głosowaniu. Nad prawidłowym jego przebiegiem czuwała komisja wyborcza. Po przeliczeniu wszystkich głosów przewodnicząca komisji pani Dyrektor ogłosiła wyniki.

Burmistrzem Publicznego Przedszkola nr 2 została – Lidia Sierańska.

Zastępcą Burmistrza – Julia Kopaniecka.

Dziewczynki podziękowały wszystkim wyborcom za oddane głosy obiecując równocześnie, że będą wspólnie realizować swoje programy wyborcze

i dumnie reprezentować całą społeczność przedszkola.

To był ważny dzień w nauce demokracji.

"Przygody Kaczki Dyzi"

Bajka pt. „Przygody Kaczki Dyzi” wykonana przez dzieci z grupy III
i IV w ramach konkursu

„Opowiedz mi bajkę o brzeskiej faunie”.

Copyright Topnet Š 2018. All Rights Reserved.