Wręczenie dyplomów w bibliotece

13. czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Oddziale dla dzieci odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów za aktywny udział w projekcie  „Plan Rozwoju Oświaty gminy Brzeg” w ramach sieci współpracy dotyczącej języka angielskiego.
Grupa III z naszego przedszkola napisała i ilustrowała książeczkę „The story of Klara”. Gratulujemy!

Spotkanie czytelnicze

W piątek 10.06 gościliśmy w przedszkolu Panią Beatę Gruszecką – Małek, autorkę książek dla dzieci. Pani Beata odwiedziła wszystkie grupy i podzieliła się swoją twórczością. Dzieci chętnie słuchały wierszy i oglądały kolorowe ilustracje. Na koniec wykonały pracę plastyczną – kotka – bohatera jednego z wierszyków. Serdecznie dziękujemy za miłą wizytę.

Patrol saperski

W naszym Przedszkolu mieliśmy okazję gościć żołnierzy z 1. Brzeskiego Pułku Saperów, którzy opowiedzieli o swojej pracy.

Dzieci zapoznały się ze sprzętem saperskim oraz mogły wsiąść do specjalistycznego wozu.
Dowiedziały się, jak należy zachować się w sytuacji znalezienia niewybuchów.
Taką ważną lekcję zapamiętają na długo.

Copyright Topnet Š 2018. All Rights Reserved.