Inne zajęcia edukacyjne dla przedszkolaków

Zajęcia

Joanna Stadniczuk

Logopedia

mgr Elżbieta Łukiewicz

Gimnastyka korekcyjna

mgr Mariola Kasprzyk

mgr Mariola Hejduk

Nauka języka angielskiego- to poznawanie języka poprzez zabawy ruchowe, śpiewanie piosenek, słuchanie historyjek, zabawy w kole. Dzieci powtarzają słowa, wyrażenia i zdania angielskie, reagują na polecenia nauczycielki i dzięki temu mają okazję oswoić się z językiem. Zajęcia z języka angielskiego są bezpłatne i odbywają się 2 razy w tygodniu we wszystkich grupach wiekowych. Zajęcia logopedyczne w zajęciach tych biorą udział dzieci zakwalifikowane do nich na podstawie badań przesiewowych. Zajęcia organizowane są raz w tygodniu dla dzieci 5 i 6 letnich.
Gimnastyka korekcyjna- ma na celu działanie profilaktyczne, eliminowanie wad postawy, kształtowanie nawyku prawidłowej postawy oraz zapewnienie wszechstronnego rozwoju fizycznego. Zajęcia odbywają się w małych grupach raz w tygodniu. Religia- naukę religii organizujemy na życzenie rodziców. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w grupie 6-latków.